Polecane BCS:

  • Marka BCS Polska zapewnia najwyższą jakość oferując profesjonalne rejestratory i kamery cyfrowe stosowane w monitoringu przemysłowym. Wysoki standard technologiczny oraz jakości urządzeń w połączeniu z doświadczeniem na rynku systemów zabezpieczeń i monitoringu sprawiają, że jest to najlepszy wybór do wszystkich wymagających stabilności i niezawodności instalacji. Zobacz więcej w ofercie sklepu internetowego Napad.pl!

BCS Polska CCTV

Profesjonalne Rejestratory Cyfrowe DVR

 


W ofercie rejestratorów cyfrowych DVR marki BCS pojawiły się dwa nowe urządzenia, są to rejestratory DVR0401MES oraz DVR0801MES. Nowa seria nazwana ECO w odróżnieniu od typowych urządzeń do rejestracji obrazu z kamer przemysłowych zawiera modele, które charakteryzują się ograniczoną liczbą wejść i wyjść. Dzięki temu osiągnięto rozwiązanie dużo przyjaźniejsze dla kieszeni klienta oraz oferujące bardzo estetyczną i zwartą obudowę.


 

Oba rejestratory posiadają możliwość rejestracji obrazu w rozdzielczości D1 z prędkością 25kl/s na każdym kanale. Nagrywany obraz może być archiwizowany maksymalnie na 1 dysku twardym o pojemności 4TB.

Do zarządzania rejestratorami można wykorzystać funkcjonalne menu ekranowe dostępne z poziomu urządzenia lub skorzystać z aplikacji webowej web serive 3.0 dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej.

Jesteś zainteresowany zakupem rejestratorów marki BCS? Skontaktuj się ze specjalistą działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL. Otrzymasz fachową pomoc oraz doradztwo w zakresie odpowiednich urządzeń do stworzenia w pełni profesjonalnego systemu zabezpieczeń.

Rejestratory dostępne w sklepie NAPAD.PL:

– www.napad.pl/produkty-58-5361-rejestrator-cyfrowy-bcs-dvr0401mes.htm

www.napad.pl/produkty-59-5351-rejestrator-cyfrowy-bcs-dvr0801mes.htm 

BCS – wiodący producent wydajnych kamer i rejestratorów do monitoringu przez 24 godziny na dobę, zaprojektował nową serię sieciowych rejestratorów IP przeznaczonych do kompleksowej obsługi cyfrowych systemów monitoringu IP. Nowa gama urządzeń wyposażona jest w wielordzeniowe procesory sterujące Dual Core oraz inteligentny system zarządzający Pentaplex.
Czytaj więcej >>BCS-DVR0802Q

 

Niezawodność pracy przez całą dobę, szereg zaawansowanych funkcji monitoringu oraz maksymalna wydajność w symultanicznej pracy z 8 kamerami jednocześnie. Dobry rejestrator cyfrowy DVR0802Q firmy BCS stworzony został w celu kompleksowej obsługi profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej.
Czytaj więcej >>Rejestrator cyfrowy BCS DVR0401QEA w NAPAD.pl

 

Stworzenie wydajnie działającej sieci monitoringu wymaga zawsze wyboru właściwego rejestratora cyfrowego oraz umiejętnego dopasowania jego funkcjonalności do kamer przemysłowych, którego każdego dnia nieprzerwanie rejestrują obraz z monitoringu.

 

W miejscach, w których priorytetem jest zapewnienie prawidłowej pracy wielu kamer CCTV warto rozważyć zakup rejestratora DVR, który będzie w stanie nie tylko odebrać sygnał z kamer, ale umożliwi również kompleksowy nadzór i obsługę zapisywanych nagrań wideo. Urządzeniem, które idealnie sprawdzi się w obiektach o niewielkiej powierzchni jest niezawodny rejestrator cyfrowy BCS-DVR0401QEA.

Czytaj więcej>>Rejestrator cyfrowy DVR1601SEA BCS w NAPAD.pl

W poszukiwaniu dobrych rejestratorów cyfrowych do systemów monitoringowych warto przeanalizować katalogi produktowe wielu firm oferujących różnorodne modele rejestratorów DVR.

 

Na rynku jest ich dość dużo i wiele z nich posiada rozmaite dodatkowe tryby pracy i ciekawe rozwiązania technologiczne sprawiające, że dzięki nim będzie można jeszcze bardziej efektywnie uzupełniać system zabezpieczeń i zapewniać ochronę każdym miejscom. Czytaj więcej>>Podgląd z kamer na urządzeniach mobilnych

Skuteczność systemów zabezpieczeń bazujących na profesjonalnych instalacjach monitoringu wizyjnego zależy nie tylko od ilości i jakości kamer do podglądu 24h na dobę, ale również od inteligentnych urządzeń zapewniających odbiór i kompleksową obsługę materiału rejestrowanego i przekazywanego przez kamery do monitoringu.

 

Profesjonalne systemy CCTV zapewniają bieżący dostęp do obrazu z kamer i gwarantują utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa ochranianych miejsc. Możliwość swobodnego wglądu w monitoring stwarza szansę do natychmiastowego wykrywania i skutecznego reagowania na ewentualne zdarzenia.
Czytaj więcej>>Rejestrator cyfrowy DVR BCS-1604HF-A w NAPAD.pl

Jeśli poszukuje się rejestratorów cyfrowych, warto wybierać produkty jak najwyższej jakości. Warto zainwestować w solidny produkt, który zagwarantuje nam skuteczną i niezawodną pracę w przez długie lata. 16 kanałowy rejestrator cyfrowy BCS1604HFA marki BCS jest jednym z tych modeli, które doskonale sprawdzają się w profesjonalnych sieciach monitoringu. Dzięki rejestratorowi cyfrowemu DVR możliwe będzie nieprzerwane i dokładne nadzorowanie i archiwizowanie obrazu i dźwięku pochodzącego nawet z 16 kamer.
Czytaj więcej>>kamera ptz sd6423-h

W naszym firmowym sklepie internetowym pojawił się nowy produkt marki BCS – wyjątkowo skuteczna szybkoobrotowa kamera PTZ BCS-SD6423-H, która oferuje rejestrację obrazu w kolorze z możliwością sterowania zdalnego typu Palm Tilt Zoom. Urządzenie wyposażono w wydajny przetwornik obrazu 1/4” Sony Super HAD CCD II, który oferuje rozdzielczość obrazu kolorowego na poziomie 600 TVL, oraz obrazu czarno-białego (monohromatycznego) 650 TVL. Kamera może służyć do nieprzerwanego monitoringu w dzień i w nocy niezależnie od warunków oświetlenia dzięki zastosowaniu oświetlacza podczerwieni na 6 diod IR o zasięgu skuteczności do 80m. Kamera posiada obudowę wandaloodporną i spełnia klasę szczelności IP66. Obraz jest polepszonej jakości dzięki zastosowanym systemom cyfrowej optymalizacji obrazu. Read the rest of this entry »Rejestrator cyfrowy 16 kanałowy BCS 1604LE AS z funkcją LAN to doskonałe i nowoczesne urządzenie cyfrowe do monitoringu wizyjnego. Rejestrator BCS-1604LE-AS pozwala na cyfrowy zapis obrazów z 16 kamer oraz 4 sygnałów audio. System rejestratora obsługuje jednocześnie port analogowy i port VGA. Dane mogą być zapisywane na dysku twardym instalowanym wewnątrz urządzenia. Rejestracja może być prowadzona w trybie ciągłym, dzięki czemu urządzenie może pracować bez konieczności obsługi ze strony użytkownika. W przypadku wyczerpania się miejsca na dysku twardym rejestrator automatycznie usuwa najstarsze nagrania i w ich miejsce dodaje nowe. Nowością jest odtwarzanie wszystkich kanałów jednocześnie.

Read the rest of this entry »W naszym serwisie zaszedł szereg zmian, dotychczasowa strona główna domeny bcspolska.com.pl stała się działem z artykułami i nowościami na temat urządzeń do monitoringu wizyjnego i telewizji przemysłowej marki BCS. Na stronie głównej pojawił się natomiast katalogów produktów z najważniejszych działów asortymentu telewizji przemysłowej: rejestratorów cyfrowych DVR, kamer obrotowychCCTV, monitory telewizji przemysłowej oraz statywy i akcesoria.