Monitoring BCS


Produkty sygnowane logo BCS to synonim najwyższej jakości i niezawodności w zakresie profesjonalnych urządzeń stosowanych w budowaniu instalacji monitoringu wizyjnego zarówno do zastosowań prywatnych jak również dużych realizacji w ogromnej skali. Z rejestratorów cyfrowych DVR oraz kamer przemysłowych i kamer obrotowych PTZ tej marki korzystają firmy, urzędy, sklepy a nawet całe osiedla i miasta dbając o wyższy standard bezpieczeństwa w najbliższej przestrzeni użytkowej. Zapoznaj się z najnowszymi technologiami jakie zastosowano w przypadku urządzeń BCS do telewizji przemysłowej, w razie potrzeby skontaktuj się z znami - świadczymy pomoc przy projektowaniu i doborze systemów monitoringu oraz wsparcie techniczne dla klientów, którzy zakupią sytemy w sklepie Napad.pl! Zapraszamy!

BCS-DVR0401QEA – idealny rejestrator cyfrowy do niewielkich instalacji


Rejestrator cyfrowy BCS DVR0401QEA w NAPAD.pl

 

Stworzenie wydajnie działającej sieci monitoringu wymaga zawsze wyboru właściwego rejestratora cyfrowego oraz umiejętnego dopasowania jego funkcjonalności do kamer przemysłowych, którego każdego dnia nieprzerwanie rejestrują obraz z monitoringu.

 

W miejscach, w których priorytetem jest zapewnienie prawidłowej pracy wielu kamer CCTV warto rozważyć zakup rejestratora DVR, który będzie w stanie nie tylko odebrać sygnał z kamer, ale umożliwi również kompleksowy nadzór i obsługę zapisywanych nagrań wideo. Urządzeniem, które idealnie sprawdzi się w obiektach o niewielkiej powierzchni jest niezawodny rejestrator cyfrowy BCS-DVR0401QEA.

 

Wideo rejestrator DVR0401QEA BCS jest urządzeniem wyposażonym w szereg nowoczesnych systemów i technologii umożliwiających szybkie i sprawne podłączenie i obsługę kamer do telewizji dozorowej. Rejestrator posiada także multum innowacyjnych funkcji i wspiera wiele popularnych standardów komunikacji i transmisji danych.

 

Cyfrowy rejestrator video BCS DVR0401 QEA w NAPAD.pl

 

Digital video recorder DVR0401QEA firmy BCS pracuje w wydajnym trybie pentaplex, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne przeglądanie zapisanych nagrań video, kopiowanie treści przez sieć lub transferowanie ich na przenośne pamięci USB, jak również prowadzenie bieżącego podglądu obserwowanego miejsca oraz tworzenie awaryjnych kopii zapasowych plików.

 

Dostępna liczba wejść BNC, dla kamer CCTV, oraz obecność zarówno wyjścia VGA, jak i HDMI pozwala na kompleksowe dostarczenie wysokiej jakości sygnału audio/video do monitorów, telewizorów i wyświetlaczy.

 

Zastosowana prędkość zapisu jest wysoka, a wykorzystana technologia kompresji danych H.264 gwarantuje zapis większej ilości nagrań na tej samej wielkości dostępnej przestrzeni dyskowej. Archiwizacja może odbywać się na dysku twardym maksymalnie do 3 terabajtów lub na innych komputerach i pamięciach przenośnych za pomocą portu USB oraz sieci LAN.

 

Zarządzanie i łatwa obsługa rejestratora odbywa się poprzez pilot zdalnego sterowania lub myszkę. Z poziomu urządzenia możliwe jest nie tylko kontrolowanie kompaktowych kompaktowych przemysłowych zamkniętych w obudowach zewnętrznych, ale również nadzorowanie kamer obrotowych PTZ.

 

Digital video recorder BCS DVR0401 QEA w NAPAD.pl

 

Dobry i niedrogi rejestrator BCS-DVR0401 QEA obsługuje ponadto dwukierunkowy system audio umożliwiający odbieranie i przekazywanie sygnałów dźwiękowych poprzez kompatybilne urządzenia. Wszystko to powoduje, że zarządzanie i zapisywanie obrazu wraz z nim jest niezwykle efektywne.

 

Kolejną zaletą rejestratora do kamer przemysłowych jest sposobność podglądu obrazu z kamer przez sieć Internet za pośrednictwem kompatybilnej przeglądarki stron www. Dodatkowo, urządzenie stwarza również okazje do podglądu kamer z urządzeń mobilnych.

 

Podsumowując, cyfrowy rejestrator video DVR 0401 QEA od BCS pozwoli urzeczywistnić wysokiej jakości system monitoringu wizyjnego, który każdego dnia zapewni kompleksową ochronę ochranianym obiektom.

 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o profesjonalnych systemach monitoringu, odwiedź stronę sklepu NAPAD.pl, na której znajdziesz najlepsze urządzenia do CCTV w rozsądnych cenach.

 

Rejestrator BCS DVR 0401 QEA w NAPAD.pl