Monitoring BCS


Produkty sygnowane logo BCS to synonim najwyższej jakości i niezawodności w zakresie profesjonalnych urządzeń stosowanych w budowaniu instalacji monitoringu wizyjnego zarówno do zastosowań prywatnych jak również dużych realizacji w ogromnej skali. Z rejestratorów cyfrowych DVR oraz kamer przemysłowych i kamer obrotowych PTZ tej marki korzystają firmy, urzędy, sklepy a nawet całe osiedla i miasta dbając o wyższy standard bezpieczeństwa w najbliższej przestrzeni użytkowej. Zapoznaj się z najnowszymi technologiami jakie zastosowano w przypadku urządzeń BCS do telewizji przemysłowej, w razie potrzeby skontaktuj się z znami - świadczymy pomoc przy projektowaniu i doborze systemów monitoringu oraz wsparcie techniczne dla klientów, którzy zakupią sytemy w sklepie Napad.pl! Zapraszamy!

Nowe możliwości z rejestratorami BCS serii ECO


 


W ofercie rejestratorów cyfrowych DVR marki BCS pojawiły się dwa nowe urządzenia, są to rejestratory DVR0401MES oraz DVR0801MES. Nowa seria nazwana ECO w odróżnieniu od typowych urządzeń do rejestracji obrazu z kamer przemysłowych zawiera modele, które charakteryzują się ograniczoną liczbą wejść i wyjść. Dzięki temu osiągnięto rozwiązanie dużo przyjaźniejsze dla kieszeni klienta oraz oferujące bardzo estetyczną i zwartą obudowę.


 

Oba rejestratory posiadają możliwość rejestracji obrazu w rozdzielczości D1 z prędkością 25kl/s na każdym kanale. Nagrywany obraz może być archiwizowany maksymalnie na 1 dysku twardym o pojemności 4TB.

Do zarządzania rejestratorami można wykorzystać funkcjonalne menu ekranowe dostępne z poziomu urządzenia lub skorzystać z aplikacji webowej web serive 3.0 dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej.

Jesteś zainteresowany zakupem rejestratorów marki BCS? Skontaktuj się ze specjalistą działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL. Otrzymasz fachową pomoc oraz doradztwo w zakresie odpowiednich urządzeń do stworzenia w pełni profesjonalnego systemu zabezpieczeń.

Rejestratory dostępne w sklepie NAPAD.PL:

– www.napad.pl/produkty-58-5361-rejestrator-cyfrowy-bcs-dvr0401mes.htm

www.napad.pl/produkty-59-5351-rejestrator-cyfrowy-bcs-dvr0801mes.htm