Monitoring BCS


Produkty sygnowane logo BCS to synonim najwyższej jakości i niezawodności w zakresie profesjonalnych urządzeń stosowanych w budowaniu instalacji monitoringu wizyjnego zarówno do zastosowań prywatnych jak również dużych realizacji w ogromnej skali. Z rejestratorów cyfrowych DVR oraz kamer przemysłowych i kamer obrotowych PTZ tej marki korzystają firmy, urzędy, sklepy a nawet całe osiedla i miasta dbając o wyższy standard bezpieczeństwa w najbliższej przestrzeni użytkowej. Zapoznaj się z najnowszymi technologiami jakie zastosowano w przypadku urządzeń BCS do telewizji przemysłowej, w razie potrzeby skontaktuj się z znami - świadczymy pomoc przy projektowaniu i doborze systemów monitoringu oraz wsparcie techniczne dla klientów, którzy zakupią sytemy w sklepie Napad.pl! Zapraszamy!

Nowe rejestratory IP marki BCS


 

BCS – wiodący producent wydajnych kamer i rejestratorów do monitoringu przez 24 godziny na dobę, zaprojektował nową serię sieciowych rejestratorów IP przeznaczonych do kompleksowej obsługi cyfrowych systemów monitoringu IP. Nowa gama urządzeń wyposażona jest w wielordzeniowe procesory sterujące Dual Core oraz inteligentny system zarządzający Pentaplex.

Połączenie dużych pokładów mocy zawartych w zainstalowanych procesorach z szerokimi możliwościami zaawansowanego trybu pracy Pentaplex pozwala na w pełni profesjonalną obsługę wszystkich podłączonych kamer i uzyskanie systemu monitoringu, który swoją skutecznością i funkcjonalnością zapewni najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa monitorowanym obiektom.

 

Rejestratory sieciowe BCS

 

Nowe modele rejestratorów IP marki BCS to wielofunkcyjne urządzenia wyposażone w szybkie porty ethernet o maksymalnej przepustowości 1000Mbit/s, nowoczesne interfejsy wymiany danych USB, HDMI, a także obsługę sygnałów alarmowych. Dostępność wejść i wyjść alarmowych daje możliwość do synchronizacji pracy rejestratora z czujnikami ruchu, barierami podczerwieni, czy kontaktronami magnetycznymi, które w momencie wykrycia naruszenia chronionych stref wyślą sygnał alarmowy do rejestratora, który rozpocznie archiwizację obrazu z kamer.

 

W momencie wystąpienia zdarzeń alarmowych realne jest również natychmiastowe powiadamianie użytkowników poprzez sygnalizację wizualną i akustyczną realizowaną przez sygnalizatory alarmowe. Harmonijnie zsynchronizowane systemy alarmowe i monitoringu znacząco podniosą efektywność instalacji zabezpieczeń.

 

Rejestrator BCS do monitoringu IP

 

Przemyślana konstrukcja rejestratorów sieciowych IP firmy BCS gwarantuje również sposobność do bezproblemowego zainstalowania ich w teleinformatycznych szafach Rack. Rejestratory posiadają wolno-stojącą obudowę w rozmiarze 1U, w której wnętrzu z łatwością zmieszczą się dwa dyski twarde o łącznej pojemności aż 8TB. Duża przestrzeń dyskowa pozwoli na bezobsługową pracę rejestratora przez długi czas i płynne archiwizowanie nagrań z monitoringu.

 

W zależności od preferowanego modelu urządzneia, 8, 16, czy 32 kanałowego, decydując się na zakup rejestratora IP BCS zyskujesz gwarancję niezawodnej pracy przez całą dobę i możliwość kompleksowego zarządzania siecią podłączonych kamer. Zobacz, jakie korzyści zyskasz poprzez instalację systemu monitoringu IP bazującego na rejestratorach BCS.

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o dobrych rejestratorach sieciowych IP marki BCS w niskich cenach zobacz stronę internetową sklepu NAPAD.PL. Duży wybór urządzeń uznanych producentów w najlepszych cenach. Zobacz!

 

Rejestratory IP BCS w NAPAD.PL