Monitoring BCS


Produkty sygnowane logo BCS to synonim najwyższej jakości i niezawodności w zakresie profesjonalnych urządzeń stosowanych w budowaniu instalacji monitoringu wizyjnego zarówno do zastosowań prywatnych jak również dużych realizacji w ogromnej skali. Z rejestratorów cyfrowych DVR oraz kamer przemysłowych i kamer obrotowych PTZ tej marki korzystają firmy, urzędy, sklepy a nawet całe osiedla i miasta dbając o wyższy standard bezpieczeństwa w najbliższej przestrzeni użytkowej. Zapoznaj się z najnowszymi technologiami jakie zastosowano w przypadku urządzeń BCS do telewizji przemysłowej, w razie potrzeby skontaktuj się z znami - świadczymy pomoc przy projektowaniu i doborze systemów monitoringu oraz wsparcie techniczne dla klientów, którzy zakupią sytemy w sklepie Napad.pl! Zapraszamy!

Podgląd kamer na urządzeniach mobilnych


Podgląd z kamer na urządzeniach mobilnych

Skuteczność systemów zabezpieczeń bazujących na profesjonalnych instalacjach monitoringu wizyjnego zależy nie tylko od ilości i jakości kamer do podglądu 24h na dobę, ale również od inteligentnych urządzeń zapewniających odbiór i kompleksową obsługę materiału rejestrowanego i przekazywanego przez kamery do monitoringu.

 

Profesjonalne systemy CCTV zapewniają bieżący dostęp do obrazu z kamer i gwarantują utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa ochranianych miejsc. Możliwość swobodnego wglądu w monitoring stwarza szansę do natychmiastowego wykrywania i skutecznego reagowania na ewentualne zdarzenia.

 

Tradycyjne rozwiązania w telewizji przemysłowej od lat zapewniały sposobność do stałego i aktywnego prowadzenia obserwacji za pomocą kamer,  rejestratorów cyfrowych DVR oraz stacjonarnych monitorów ekranowych. Od dziś jednak, ewolucja systemów zabezpieczeń stwarza zupełnie nowe możliwości dla użytkowników instalacji CCTV. Najnowsze urządzenia do rejestracji i prezencji nagrań video pozwalają na zdalny dostęp do kamer za wykorzystaniem infrastruktury sieciowej lub komórkowej.

 

Obecny kierunek rozwoju w monitoringu wizyjnym wyznaczają kamery i rejestratory umożliwiające bezprzewodowy podgląd obrazu na wyświetlaczach szerokiej gamy urządzeń mobilnych. Błyskawiczne połączenie z kamerami wprost z telefonów komórkowych, smartfonów, czy tabletów zapewnia komfort pracy z systemem i utrzymuje wysoki stopień skuteczności i bezpieczeństwa danego systemu zabezpieczeń.

Rejestrator cyfrowu DVR BCS w NAPAD.pl

Możliwość natychmiastowego dostępu do obrazu z kamer przemysłowych i kamer megapikselowych IP zarówno z poziomu rejestratora, jak  i urządzeń mobilnych gwarantuje nowa seria rejestratorów cyfrowych firmy BCS. Rejestratory DVR gwarantują wydajną, niezakłóconą i wielozadaniową pracę w oparciu o zaawansowany system pentaplex, dzięki któremu możliwa jest jednoczesna rejestracja, podgląd i archiwizacja danych, a także tworzenie kopii zapasowych oraz transfer nagrań przez sieć.

 

Niezakłócona praca rejestratorów gwarantuje nieprzerwane i płynne wyświetlanie obrazu z kamer na urządzeniach mobilnych nawet w sytuacji równoczesnego wglądu w wiele kamer jednocześnie.

 

Z myślą o użytkownikach korzystających z różnorodnych urządzeń mobilnych firma BCS stworzyła specjalne aplikacje dostępowe – DMSS – za pomocą których posiadacze urządzeń z systemami operacyjnymi Android, iOS, Windows Mobile, Symbian, czy BlackBerry OS mogą szybko i sprawnie uzyskać dostęp do podłączonych kamer.

 

Za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania DMSS (Mobile Phone Surveillance Software) możliwe jest nie tylko oglądanie obrazu z kamer na żywo, ale również sterowanie głowicami kamer obrotowych PTZ, zapisywanie nagrań w pamięci urządzeń, zarządzanie systemem monitoringu, czy choćby otrzymywanie wiadomości i powiadomień w razie zaistnienia alarmu. Wyszukiwanie kamer i nawiązywanie połączenia odbywa się w kilku prostych krokach, a stabilność transmisji danych zapewniają standaryzowane protokoły komunikacyjne.

 

 Podgląd z kamer na urządzeniach z Android OS

 

Szeroka oferta rejestratorów cyfrowych dostępnych w sklepie internetowym NAPAD.pl pozwala na wybór urządzenia dostosowanego do specyfiki  i wymogów konkretnego miejsca obserwacji.

 

Niezależnie od modelu, rejestratory DVR BCS generują extra strumień video przeznaczony specjalnie dla potrzeb zdalnego monitoringu na urządzeniach mobilnych z systemem Anroid i wielu innych. Właściwości oraz jakość prowadzonej transmisji danych pozwala wyświetlić przejrzysty, czytelny i płynny obraz nawet na wielu urządzeniach w tym samym czasie.

 

Aplikacje z rodziny DMSS w połączeniu z wszechstronnością urządzeń mobilnych gwarantuje uzyskiwanie stabilnego podglądu z kamer z dowolnego miejsca za pośrednictwem sieci Internet i infrastruktury GSM, a wielość poszczególnych wersji oprogramowania pozwala dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność systemu o nowe możliwości i z łatwością dostosować program do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

 

Podgląd obrazu kamer na smartfonie z Android