Monitoring BCS


Produkty sygnowane logo BCS to synonim najwyższej jakości i niezawodności w zakresie profesjonalnych urządzeń stosowanych w budowaniu instalacji monitoringu wizyjnego zarówno do zastosowań prywatnych jak również dużych realizacji w ogromnej skali. Z rejestratorów cyfrowych DVR oraz kamer przemysłowych i kamer obrotowych PTZ tej marki korzystają firmy, urzędy, sklepy a nawet całe osiedla i miasta dbając o wyższy standard bezpieczeństwa w najbliższej przestrzeni użytkowej. Zapoznaj się z najnowszymi technologiami jakie zastosowano w przypadku urządzeń BCS do telewizji przemysłowej, w razie potrzeby skontaktuj się z znami - świadczymy pomoc przy projektowaniu i doborze systemów monitoringu oraz wsparcie techniczne dla klientów, którzy zakupią sytemy w sklepie Napad.pl! Zapraszamy!

Rejestrator cyfrowy BCS-1604HF-A


Rejestrator cyfrowy DVR BCS-1604HF-A w NAPAD.pl

Jeśli poszukuje się rejestratorów cyfrowych, warto wybierać produkty jak najwyższej jakości. Warto zainwestować w solidny produkt, który zagwarantuje nam skuteczną i niezawodną pracę w przez długie lata. 16 kanałowy rejestrator cyfrowy BCS1604HFA marki BCS jest jednym z tych modeli, które doskonale sprawdzają się w profesjonalnych sieciach monitoringu. Dzięki rejestratorowi cyfrowemu DVR możliwe będzie nieprzerwane i dokładne nadzorowanie i archiwizowanie obrazu i dźwięku pochodzącego nawet z 16 kamer.

 

Rejestrator cyfrowy 1604HF-A firmy BCS to urządzenie wyposażone w wysokiej klasy podzespoły. Rejestrator przeznaczony jest do współpracy z kamerami przemysłowymi i kamerami z oświetlaczem podczerwieni. BCS 1604 HFA pracuje w zaawansowanym trybie pentaplex, który pozwala na rejestrację, odtwarzanie, podgląd, transmisję i zapisywanie przechwytywanego przez kamery obrazu w czasie rzeczywistym.

 

Zaletą rejestratora jest możliwość odtwarzania wszystkich kanałów jednocześnie i archiwizacja obrazu z kamer na 8 dyskach twardych w tym samym czasie. Dodatkowo, rejestrator cyfrowy BCS 1604HF-A wyposażono także w nagrywarkę DVD oraz wejścia i wyjścia alarmowe. Warto zaznaczyć, że wśród wielu rodzajów kamer obsługiwanych przez rejestratory firmy BCS znajdują się także kamery szybkoobrotowe PTZ, które idealnie uzupełniają funkcjonalność każdego systemu monitoringu.

 

Łatwa i bezproblemowa obsługa urządzenia jest ważna dla sprawnego zarządzania i skuteczności monitoringu. Rejestrator DVR 1604HFA marki BCS pracuje na niezawodnym systemie operacyjnym Linux i posiada przejrzyste i intuicyjne menu umożliwiające bezpośrednie prowadzenie podglądu z wielu kamer jednocześnie. Atutem rejestratora jest także możliwość zdalnego dostępu do urządzenia i ustawienia automatycznego zapisu przechwytywanego materiału wideo poprzez sieć lokalną lub Internet na zdalny komputer PC.

 

Wykorzystanie rejestratora 1604HF-A do pracy z kamerami przemysłowymi zagwarantuje wysoką jakość monitoringu i bezpieczeństwo ochranianego miejsca.

 

Napad.pl - tylko najniższe ceny