Monitoring BCS


Produkty sygnowane logo BCS to synonim najwyższej jakości i niezawodności w zakresie profesjonalnych urządzeń stosowanych w budowaniu instalacji monitoringu wizyjnego zarówno do zastosowań prywatnych jak również dużych realizacji w ogromnej skali. Z rejestratorów cyfrowych DVR oraz kamer przemysłowych i kamer obrotowych PTZ tej marki korzystają firmy, urzędy, sklepy a nawet całe osiedla i miasta dbając o wyższy standard bezpieczeństwa w najbliższej przestrzeni użytkowej. Zapoznaj się z najnowszymi technologiami jakie zastosowano w przypadku urządzeń BCS do telewizji przemysłowej, w razie potrzeby skontaktuj się z znami - świadczymy pomoc przy projektowaniu i doborze systemów monitoringu oraz wsparcie techniczne dla klientów, którzy zakupią sytemy w sklepie Napad.pl! Zapraszamy!

Rejestrator cyfrowy BCS-DVR0802Q


BCS-DVR0802Q

 

Niezawodność pracy przez całą dobę, szereg zaawansowanych funkcji monitoringu oraz maksymalna wydajność w symultanicznej pracy z 8 kamerami jednocześnie. Dobry rejestrator cyfrowy DVR0802Q firmy BCS stworzony został w celu kompleksowej obsługi profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej.

 

Wyposażenie rejestratora cyfrowego BCS-DVR0802Q w inteligentny system pracy Pentaplex pozwala na równoczesne prowadzenie wielu odrębnych procesów bez zmian na całkowitą wydajność urządzenia. Szeroka funkcjonalność rejestratora pozwala na szybkie i sprawne doprowadzenie do urządzenia sygnału z kamer do monitoringu przy wykorzystaniu wejść wideo BNC, VGA, SPOT oraz HDMI.

 

Zaletą rejestratora kamer wideo BCS DVR0802 Q jest również dostępność wbudowanego portu ethernet o maksymalnej szybkości transmisji danych wynoszącej 1000Mbps. Dzięki wysokiej klasie wykonania, rejestrator gwarantuje swobodę zarządzania i umiejętną obsługę materiału wizualnego z kamer w prędkości aż 25 klatek na sekundę na każdy kanał wideo.

 

Wideo rejestrator cyfrowy BCS-DVR0802-Q zapewni najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa użytkownikom systemów zabezpieczeń.