Monitoring BCS


Produkty sygnowane logo BCS to synonim najwyższej jakości i niezawodności w zakresie profesjonalnych urządzeń stosowanych w budowaniu instalacji monitoringu wizyjnego zarówno do zastosowań prywatnych jak również dużych realizacji w ogromnej skali. Z rejestratorów cyfrowych DVR oraz kamer przemysłowych i kamer obrotowych PTZ tej marki korzystają firmy, urzędy, sklepy a nawet całe osiedla i miasta dbając o wyższy standard bezpieczeństwa w najbliższej przestrzeni użytkowej. Zapoznaj się z najnowszymi technologiami jakie zastosowano w przypadku urządzeń BCS do telewizji przemysłowej, w razie potrzeby skontaktuj się z znami - świadczymy pomoc przy projektowaniu i doborze systemów monitoringu oraz wsparcie techniczne dla klientów, którzy zakupią sytemy w sklepie Napad.pl! Zapraszamy!

Wydajny rejestrator cyfrowy BCS-DVR1601SEA w niskiej cenie


Rejestrator cyfrowy DVR1601SEA BCS w NAPAD.pl

W poszukiwaniu dobrych rejestratorów cyfrowych do systemów monitoringowych warto przeanalizować katalogi produktowe wielu firm oferujących różnorodne modele rejestratorów DVR.

 

Na rynku jest ich dość dużo i wiele z nich posiada rozmaite dodatkowe tryby pracy i ciekawe rozwiązania technologiczne sprawiające, że dzięki nim będzie można jeszcze bardziej efektywnie uzupełniać system zabezpieczeń i zapewniać ochronę każdym miejscom.

 

Rejestrator cyfrowy BCS-DVR1601SEA jest jednym z tych urządzeń, jakie można zakupić i łatwo włączyć do sieci. W tym przypadku jest to sprzęt wysokiej klasy, przyjrzyjmy się zatem trochę bliżej temu, co może on w stanie zapewnić.

 

Rejestrator firmy BCS wyposażony został w nowoczesny i wydajny tryb pracy pentaplex, który pozwala na bardzo efektywne i równoległe przeprowadzanie wielu osobnych procesów w jednym czasie.

 

Rejestrator DVR BCS 1601 SEA w NAPAD.pl

 

Niezależnie od prowadzonych procesów. wszystkie z nich są wtedy niezależne od siebie, co powoduje, że jeśli dokonuje się przykładowo zapisu nagrań na pendrive, wtedy nie wpływa to na płynne i niezakłócone prezentowanie obrazu z kamer do monitoringu.

 

Dzięki funkcjonalności i solidnemu wykonaniu rejestratora cyfrowego BCS DVR-1601-SEA możliwa jest kompleksowa obsługa do 16 kamer CCTV oraz zrealizowanie wysokiej jakości prezencji obrazu za pomocą wyjścia HDMI.

 

Całodobowa rejestracja obrazu może być przeprowadzana bezobsługowo i w trybie ciągłym. Rejestrator pracuje na systemie operacyjnym Linux oraz posiada bardzo czytelne i jasne menu, z którego obsługą można sobie bez problemu poradzić i dokonać indywidualnych zmian w jego działaniu.

 

Rejestrator cyfrowy BCS DVR 1601SEA w NAPAD.pl

 

Za pomocą rejestratora do profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej możliwe jest również precyzyjne sterowanie i zarządzanie pracą kamer szybkoobrotowych PTZ.

 

Bezpieczna archiwizacja danych odbywa się na dyskach twardych o pojemności do 3 terabajtów, poprzez porty USB oraz LAN. Z kwestii technicznych trzeba warto też zwrócić uwagę na pełną obsługę dwukierunkowego systemu audio, który umożliwia zarówno odsłuch, jak i przekazywanie transmisji dźwiękowej poprzez kompatybilne urządzenia.

 

Dobry i tani rejestrator DVR1601SEA firmy BCS jest wysokiej jakości urządzeniem do cyfrowej rejestracji danych, który z łatwością uzupełni każdy system zabezpieczeń o nowe możliwości dokładnego zapisu nagrań z monitoringu wizyjnego.

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o niezawodnych i niedrogich urządzeniach do profesjonalnych systemów monitoringu? Zobacz stronę internetową sklepu NAPAD.pl, w której znajdziesz największy wybór urządzeń do CCTV w najniższych cenach na rynku.

 

Napad.pl - tylko najniższe ceny